Tydzień przedsiębiorczości

Ten  już za nami ale u nas Tydzień Przedsiębiorczości trwa cały rok …


Jak co roku uczniowie Zespołu Szkół  w Koniecpolu uczestniczyli w tegorocznej edycji   Światowego  Tygodnia Przedsiębiorczości.

W  tym roku uczniowie  spotkali się z lokalnymi przedsiębiorcami:

  • ZPHU Widrex  p.  Dariuszem Starczewskim,
  • P.P.H.U SKALEC  p. Rafałem Skalcem i p. Tomaszem Ziętarą,
  • PSB  Mrówka  Koniecpol  p. Krzysztofem Jęczmykiem,
  • Salon Urody FEMI p. Moniką Ziółkowską.

 Serdecznie dziękujemy prelegentom za przybycie, poświęcony czas  i za cenną wiedzę przekazaną uczniom jak prowadzić własną działalność gospodarczą.


To nie koniec wydarzeń z Tygodnia Przedsiębiorczości  -   uczniowie klas młodszych uczestniczyli w  grze Chłopska Szkoła  Biznesu, w której  uczyli się handlu, podejmowania decyzji  i podróżowali za towarami po świecie. Dziękujemy pani  Karolinie Kozie  z Młodzieżowego Centrum Kariery przy Ochotniczym Hufcu Pracy  w Częstochowie za udostępnienie gry i zabawę
z Nami.


Wszystkie klasy  handlowe uczestniczyły w szkoleniu  branżowym  Techniki sprzedaży w handlu,  natomiast klasy Logistyczne  w szkoleniu Transport w Logistyce organizowanym   przez Akademię Umiejętności EUROCASH.


Dziękujemy nauczycielom p. Magdalenie Rydzek, p.Magdalenie Matysiak, p. Monice Gołdon i p. Sławomirowi Pietraszkowi  za zaangażowanie  i współorganizację  Tygodnia Przedsiębiorczości.

GALERIA